Весна

в животі


Путешествовать во благо


Запорожье, друзья мои, - город путешественников. Потому, что там живет Вовка, самый замечательный из знакомых мне покорителей расстояний. Но оказалось, что не только он. В свое последнее посещение этого красивейшего в центре и отвратительного на окраинах, вечно пахнущего заводами, города я познакомилась с еще одним очень занимательным путешественником. И зовут его Антон Бондаренко. Вот за что люблю свою работу, так за то, что она часто сводит меня с теми людьми, которыми восхищаешся и потом еще долго вспоминаешь.

Читать дальше...


Відкрити | Комментарів 56

ПіГ


Хрюша


Відкрити | Комментарів 11

Про цікаве


Усі ми з вами живемо в різних кінцях країни, в різних містах і містечках і маємо купу різних знайомих. Хтось пережив страшні випробування і продовжує жити повноцінним життям, хтось інвалід-візочник, але займається портом і вчить інших, хтось вишиває або малює ногами, хтось побудував будинок з мотлоху, вирощує унікальні рослини, читає думки, лікує незвичним способом, має незвичне заняття, виготовляє красиві речі, малює незвичні картини... Я розшукую таких людей. І тому буду дуже вдячна, якщо ви мені розкажете ті історії, які знаєте. А як ні, то хоча б рекомендуйте, щоб запис висів в топі і його побачило якомога більше людей. Заздалегіть дуже вдячна :).


Відкрити | Комментарів 26

Божественний готель


Постую цей запис вдруге. Привіт адміністрації.

Як я уже не раз казала, по робьоті часто манлрую Україною. В кожному місті за кошти Ріната Леонідовича живу в готелі. Вони, готелі, в свою чергу бувають різні: кращі, гірші, більш чи менш комфортні, в центрі та наокраїні. Але найвеселійший готель, в якому доводилось бувати знаходиться в Миколаєві. Всім офісом ми прозвали його "Божественний готель". Називається Пілігрім. Готель належить якійсь релігійній общині і це яскраво відбиіається там на всьому. З плюсів: смачний безплатний сік в холодильнику, привітний персонал. З мінусів: таке враження, що за тобою постійно спостерігають. Спостерігає. ВІН /І .

Да, скажуя вам,в такому готелі і хоті в би, та не зогрішиш :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Приємне побажання під списком того, чого не модна робити в готелі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Бонус на тумбі. Подумайте про душу "на досугє".

Надпис біля виходу. ЩОб не розслаблялись :)

 

 


Відкрити | Комментарів 44

В Україні пригнічують і б*ють на кожному кроці бідолашних росіян!!!!


Оооо, я вчора була у гніві, як побачила цей РЕАЛЬНИЙ сюжет з реального випуску новин. Російська інформаційна кампанія проти України вже давно не новина, але як не соромно було журналісту робити такий матеріал? Вочевидь основні професійні засади в цій країні уже давно не діють. Хоча хто знає що краще втратити роботу чи виглядати ідіотом.

 


Відкрити | Комментарів 135

Театральне


Ходила вчора в театр "Відкритий погляд". Вистави в центрі культури могилянки. Чесно кажучи про сам театр вперше почула вчора ж. З сусідками обирали яку виставу подивитися, вирішили, що нам потрібна комедія. Бо трагедій і в житті вистачає. Веселили вчора театр на подолі і "Вікритий погляд". Обрали другий з банальної причини. Вричі дешевші квитки. І, мабцть, не прогадали. Хоч і молоді, але доволі неопгані акторі. Декторим, ще звісно, вчитися і вчитися, але були і дуже пристойні.

Дивилися "Американську рулетку". Хороша п*єса, відмінна постановка. Найкраще грала матуся. Непогано повія-Віка. Хоча останній просто дуже вдало підібрали образ, я думаю.

Зал у театру невеличкий, я порахувала, там вчора людей може 60-70 всього вмістилося. Між іншим, всі по броні. Тільки ми так прийшли і нам доставляли додаткові стільці. Хоча так може і краще, ми сиділи в першому ряду, практично знаходячись в середині вистави. Непогані відчуття.

Словом, кажу ТАК маленьким молодим театрам. Постаралися. Нам вдалося відволіктися, посміятися і з гарним настроєм піти додому.


Відкрити | Комментарів 2

Щось добре


Нещодавно обдзвонювала батьків хворих жітей, яких знімала за останній рік. Більшість із них зле відповідали, що зібраних після сюжетів грошей замало. Я не пояснювала їм, що чекати дива було марно і треба стукати у всі можливі двері, а не думати, що прийде добрий журналіст і на підносику принесе 120 штук євро.

Але був і приємний дзвінок. Дворічна Аліна живе у Луцганській області. У свої 2 роки жівчинка важить 25 (!!!) кілограмів і продовжує аномально збільшуватись у розмірах. Батьки збилися з ніг, місцеві лікарі навіть не підозрюють, чим вона хворіє. А на поїздку у стлолицю у родині немає грошей. Після мого сюжету добрі люди назбирали для дівчинки 25 тисяч гривень. На днях Аліна їде на обстеження до харкова. Дай Боже, у неї все буде добре.

Ось сюжет про Аліну. http://tochka.kanalukraina.tv/video/6623_mentovskii_bespredel__pepel_nadezhdy__malen_kaya_bol_shaya__konstruktory_samouchki_/

Початок сюжету з 19 хв 20 с. програми


Відкрити | Комментарів 12

Ідіотизм зовні і за сімома замками


Вчора вкотре подивувалася черговій новині. Топовою у всіх інформ-агенств була інформація про відміну обов*язкового українського дублювання кіно. Та дещо в ній було дивне. Жодної дати прийняття мінкультом цього указу. І жодної інформації на офіційному сайті міністерства. Може погано шукала? Але якщо воно є, то навіщо його так ховати? Подзвонила кільком дистрибьюторам фільмів. Кількому - це штук 10. І жоден не бере слухавки. Ну не можуть усі одночасно бути такими зайнятими.

Додзвонилася тільки у  "Лінію кіно", хотіла дізнатись що від цього кінотеатрам. Виявляється, відповідна постанова про відміну зявилася ще місяць (!!!) тому. Але й досі ніхто про неї нічого не знає. Чому? Усі керуються обривками інформації.

Раніше (останні 2 роки) всі іноземні фільми, крім російських, повинні були зявлятися в кінотеатрах виключно з українським перекладом. І робити цей переклад слід було виключно на українських студіях.  Памятаєте, як всі обурювались? Мовляв: все, українці перестануть ходити в кіно. І справді, кілька місяців, а то й тижнів дивитись "широке" кіно стали менше, а потім якось швидко й непомітно звикли, втягнулися. Та що гріха таїти, українські дублювальники за цей час виросли і тепер їх переклад уже не такий літературний, а від того безглуздий (хоча лишились і такі). Кращими стали голоси. А найголовніше - відкрилася не одна українська студія дубляжу, куди потяглися зголоднілі за роботою актори другого гатунку. Всім треба жити. І всім тепер наче добре. Аж тут бац! І таємничий указ.

Видали - і мовчать. Чому - не ясно. Якщо мовчать, то для чого видавали за місяць до виборів? Може тримали його як бомбу, аби добити тих, хто ще вагався за кого голосуватиме? Швидше за все. Адже ніякої інформації крім факту відміни не повідомляється. Вірніше, ніякої конкретної. Як і завжди відбувається в нашій країні. А навіщо народу знати? Не буде знати, не буде думати. Не буде думати - буде йти на поводу. Як вівця... за баранами.

Якщо припустити, що відмінено всі пункти попередніх правил, то студіям вочевидь доведеться закритися. Принаймні частині з них. А це мінус робота для десятків і сотень людей, мінус податки від їх зарплати, мінус податки від діяльності фірми і жирний величезний мінус іміджу України, який ми і так уже майже втратили у світі. Мінус національній свідомості і навіть хоча і не значний, але мінус кінотеатрам. Бо на російськомовні прем*єри не ходитиму з принципу. Хоча б якись час. І я така не одна. Зате плюс (здається єдиний) дистрибьюторам фільмів. Адже тепер не доведеться витрачати 20-40 тис доларів на переклад одного фільму. Достатньо буде придбати російські копії.

А якщо все ж таки відмінили тільки мову, а все решта в силі? Тоді взагалі нічого не зрозуміло. Який сенс? Від такого указу не зміниться нічого взагалі. Нічого. Ані для кінотеатрів, ані для дистрибьюторів, ані для людей. Бо, повторюся, всі справді уже звикли. 

То ж вкотре постає питання про нормальний глузд української влади і про бодай елементарну їх освіту і знання в економіці? Кожне рішення повинне приходити до якогось результату. Якщо воно бездієве, то який сенс витрачати на нього час?Адже кожен указ готують, розглядають, обговорюють, а потім годинами коментують численним журналістам. Що стоїть за поверненням російської мови в українські кінотеатри? Думаю, відомо стане зовсім скоро. Але про це, як завжди, намагатимуться змовчати. А навіщо говорити, вибори ж то уже завершаться.


Відкрити | Комментарів 20

Розшукую фільм!!!


Наступного тожня їду знімати сюжет про те, як позбавитися від депресії на кілька годин поховавши себе в могилу.

Кілька років тому я бачила по ТВ російський фільм на цю тему. Художній. Там чувака ктинула дружина, проблеми на роботі і повна дупа в цілому. Йлого кращий друг радить йому пройти такий тренінг. Чувак лягає в могилу, потім йому стає там страшно, він благає його витягти, але ніхто не реагує. Потім цого нарешті витягають, але він не може поворухнутися. Лише чує, як організатори самопохоронення кричать, що він помер. Далі все дуже заплутано і не зрозуміло чи він таки помер чи все ж лишився живий. Може хтось бачив? Як він називаєтся?? Він дуже мені потрібен.

Ну і в цілому, як ви от ставитеся до такого способу шокової терапії.


Відкрити | Комментарів 23

Свобода inside me


Я "заручник долі" (зараз посміється моя колега), я не винен, так склалося, я мушу, бо інакше ніяк... Боже яка маячня! Даремні відмазки тих, то не вміє бути вільним. Навіть швидше не хоче. А навіщо? Так легше. Сказати, що ти не винен в тому, що життя не вдається. Або може вдається, але ти не навидиш себе за те, завдяки чому воно вдається. Так буває. Погодьтеся. так буває чи не з кожним з нас.

А як чудово бути вільним. Свободним від усього мотлоху, що нас оточує. Від Людей-мотлоху, які товчуться навколо нас і змушують повірити в те, що вони - наші найкращі друзі і в те, що без них ми в цьому житті нічого не варті. Я прекрасно скинути весь цей баласт (і речі і людей) і зрозуміти, що ти нікому нічого не винен. Що ти і тільки ТИ обираєш свій шлях і тих, хто має бути поряд. Що робота - лише мала частина нашого життя, а не все життя.

Як прекрасно йти вранішнім містом на роботу (уже усвідомивши всю її незначущість) і дихати свіжим осіннім повітрям із домішками останнього сонця. Як чудово знати що ти сам собі господар і нарешті насмілився жити так, як сам вважаєш за потрібне. Виявляється, уже давно насмілився, але тільки сьоголні це зрозумів.

Адже що в цьому житті найголовніше? Ні, не гроші. Де вони дінуться. Головне, що ти точно знаєш, що поряд ті люди, які ніколи не покинуть. Навіть тоді, коли ті "божественні" папірці врешті покинуть твій гаманець остаточно. Але ті, хто поряд, не любитимуть тебе від цього менше. А може навіть і більше. Бо втративши все ти нарешті станеш тим, ким ти є насправді. І тільки тобі обирати: бути обтріпаним пяним бомжем чи щасливим, хоч і не менш обтріпаним і пяним рокером. Але щасливим, чорт забирай. Таки справді щасливим.   

 

 


Відкрити | Комментарів 15

Ото таке проти ночі. Нічні фантазії ;)Відкрити | Комментарів 6

Я піду. А ви?!


У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про мови в Україні» (http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&a...), який проголошує «українсько-російську двомовність» і запроваджує тотальну русифікацію.

Цей законопроект – докладна інструкція зі знищення української мови в усіх сферах суспільного життя. Якщо його приймуть, українська швидко зникне зі шкіл і вишів, з телебачення й кінотеатрів, книгарень і крамниць, органів влади і війська. Українці стануть людьми другого сорту у власній країні, а сама Україна після цього швидко перетвориться на російську провінцію: недаремно Людміла Путіна заявила, що межі Росії проходять там, де й межі російської мови.

Центральне місце у законопроекті відводиться російській мові. Чого варта хоча б ст. 7, яка зветься «Російська мова в Україні. Українсько-російська двомовність», яка цинічно перекручує факти на користь російської мови.

Незважаючи на те, що в Україні на своїх етнічних територіях, окрім українців, проживають чотири народи, які не мають власної державності (гагаузи, кримські татари, кримчаки і караїми), і мови яких знаходяться на межі зникнення (гагаузька, кримчацька і караїмська) або під загрозою зникнення у майбутньому (кримські татари), оскільки їм не створені належні умови для розвитку, і сфера їх застосування є досить вузькою, можновладці з Партії регіонів, Компартії і Блоку Литвина турбуються лише про російську мову, якій нічого подібного не загрожує, і яка є найпоширенішою не лише у багатьох регіонах України, а і у найбільшій у світі державі.

Ситуація критична. Не варто сподіватися на когось. Зупинити їх можеш лише ти, якщо вийдеш на вулицю і закличеш до цього інших, якщо пошириш серед людей роз’яснювальні матеріали, чим загрожує їм (в т.ч. і російськомовним) прийняття цього закону.

Якщо нас буде багато – їм доведеться відступити, бо владі, яка втрачає авторитет на очах через невиконання обіцянок підвищити добробут громадян, не вигідні масові протести й падіння рейтингу.

4 жовтня ми добилися маленької перемоги – законопроект не внесли до порядку денного сесії, але з реєстрації він не знятий і до нього в будь-яку хвилину можуть повернутися.

Нам треба сказати нардепукам (народним депутатам України): «ЗАЙМІТЬСЯ ДІЛОМ, А НЕ ЯЗИКОМ!»

Нам потрібно нищити рейтинг партій парламентської більшості, ведучи на них наступ з усіх питань й по всьому фронту. Пояснювати людям, що українська мова потребує захисту, а Україна – вирішення соціально-економічних, а не мовних питань.

18 жовтня (понеділок) ми знову йдемо на 10.30 до Комітетів Верховної Ради (вул. Грушевського, 18/2 – через дорогу від бічної частини ВР), щоб вимагати остаточного зняття цього антиукраїнського законопроекту з реєстрації (зустріч http://vkontakte.ru/event20512619).
Також різні заходи пройдуть і в регіонах (буде відкрита гілка в обговореннях).

Якщо вони не дослухаються - за кілька днів до виборів робимо мітинг із закликом не голосувати за партії, чиї члени є авторами законопроекту.


Відкрити | Комментарів 241

Шо це за херня????????? о_0


Заходжу на свій блог, а там отаке:

watch комментирует запись  в Зірки, що пішли від нас 2009
one of the a lot of complicated Vacheron Constantin anytime made. What makes it complicated? Designer, Patek Phillip advised the Vacheron Constantin Watches to cover a "perpetual agenda . Some of these complicated Replica Vacheron Constantin took amid 3 to 5 years to complete. This could explain the ‘complicated' sticker price.Dainty Replica Vacheron Constantin Watches adorns the close
Удалить 2 октября 2010, 10:20
watch комментирует запись  в Телеприколи
one of the a lot of complicated Vacheron Constantin anytime made. What makes it complicated? Designer, Patek Phillip advised the Vacheron Constantin Watches to cover a "perpetual agenda . Some of these complicated Replica Vacheron Constantin took amid 3 to 5 years to complete. This could explain the ‘complicated' sticker price.Dainty Replica Vacheron Constantin Watches adorns the close
Удалить 2 октября 2010, 10:16
Аноним комментирует запись  в Пєрєпевка )
Yes, the common acclaimed cast ugg boots underwent a appalling acquaintance afore authoritative their attendance to be acquainted in the actualization industry. That time, these ugg are alone essentials to balmy people' s anxiety afterwards abrogation the water. The time if Australian absolute uggs fabricated their actualization on the actualization industry accustomed years later. Even admitting designers UGG Australia to win acclamation for their busy account and work, they did activate to apprehend absolute expectations from customers. That anon contributes to the final accomplishment acquired by artlessly affected ugg ultimate bind .What does Australian affidavit ugg bailey button boots accredit to at present?
Удалить 2 октября 2010, 10:16
watch комментирует запись  в Про основний інстинкт
There is just something chichi and chichi about a best Tag Heuer . The attending and feel of these Tag Heuer Watches is unmatchable to today's brands and amount a excellent to acquirement and repair. The a lot of big-ticket and circuitous best Replica Tag Heuer awash at Sotherby's for $11 million.This Replica Tag Heuer Watches dates aback to the aboriginal 1900's
Удалить 2 октября 2010, 10:16
Аноним комментирует запись  в Донецькі канікули
Yes, the common acclaimed cast ugg boots underwent a appalling acquaintance afore authoritative their attendance to be acquainted in the actualization industry. That time, these ugg are alone essentials to balmy people' s anxiety afterwards abrogation the water. The time if Australian absolute uggs fabricated their actualization on the actualization industry accustomed years later. Even admitting designers UGG Australia to win acclamation for their busy account and work, they did activate to apprehend absolute expectations from customers. That anon contributes to the final accomplishment acquired by artlessly affected ugg ultimate bind .What does Australian affidavit ugg bailey button boots accredit to at present?
Удалить 2 октября 2010, 10:16
watch комментирует запись  в Чергова порція ностальжі...
There is just something chichi and chichi about a best Tag Heuer . The attending and feel of these Tag Heuer Watches is unmatchable to today's brands and amount a excellent to acquirement and repair. The a lot of big-ticket and circuitous best Replica Tag Heuer awash at Sotherby's for $11 million.This Replica Tag Heuer Watches dates aback to the aboriginal 1900's
Удалить 2 октября 2010, 10:16
mituan комментирует запись  в Где же леха?
Nixon brand to actualize replica watches with personality, and accept been accepted to accomplish replica watch that clothing types of Replica Vacheron Constantin Watches for humans of assertive personalities. So if you're approachable and antic you accept fake watches that will address to your personality. Or conceivably you're bourgeois and average class. You'll acquisition a fake watch those appeals to your character.

І так ще 90 штук. ШО за нахер????


Відкрити | Комментарів 21

Сурганова і оркестр


Про Сурганову і оркестр мені розповідали минулого тижня. Один мій знайомий сказав, що випадково підслухав їх у плеєрі подруги, який та забула у нього вдома. І йому дуже сподобалось. Кажу:

- А хто така Сурганова?

- "Нічні снайпери".

Зацікавилася, бо колись від Снайперів просто перлася, тому була дуже здивована, коли Арбєніна видворила свою коханку напарницю з групи. Так от, знайшла. На Gloss.ua про них пишуть таке:

Еще несколько лет назад о группе "Сурганова и оркестр" в нашей стране знали только в самых узких кругах. Количество поклонников едва достигало пару сотен.

Сегодня имя Светланы Сургановой известно тысячам, ее имя больше не ассоциируют с прошлым "Ночных снайперов", а концертов ждут не только в Киеве, но и  во всех городах страны. Последние 3 года группа приезжает в Украину несколько раз в год, и этот каждый раз залы наполняются все новыми и новыми поклонниками.

Состав группы:
Светлана Сурганова – вокал, гитара, скрипка
Валерий Тхай – соло-гитара
Михаил Тебеньков – клавиши, труба
Юрий Шмыров – бас-гитара
Вадим Марков - барабаны

 

Послухала - розчарувалася. "Снайпери №2". Нічого нового, той же стиль, сходий на Арбєніну голос і ніякого прогресу. Шкода.


Відкрити | Комментарів 4

Питання про Стівена Спілберга


 Агов, кіно-мани і фільмо-фанати! Питання до вас. Їду знімати хворого хлопчика, який мріє про зустріч зі Стівеном Спілбергом. Так як зустріч таку я йому фізично організувати не можу, то хочу подарувати щось, що б символізувало для нього знаменитого режисера. Що б такого придумати у подарунок, щоб фанат Спілберга прийшов у захват???


Відкрити | Комментарів 12

Де знайти фільм "Світанок" (Рассвет, Daybrake)


Ооооо,  я знайшла як називається цей фільм!!! Бачила його ще в дитинсві і він справив на мене незабунє враження. Я ніяк не могла згадати, його назву, шукала фільм років 10. І ось знайшла через гугл, а от де його скачати уявлення не маю. Може хтось підкаже?! Дуже б хотілося подивитися.... Між іншим, там грає Омар Епс. Хаусомани в курсі )).

Читать дальше...                                              

 


Відкрити | Комментарів 5

***


Чччччк! Сухе листя під ногами та приємно хрустить, коли на нього наступаєш. Сьогодні гарний день.


Відкрити | Комментарів 11

Кіношне


Шукаю хороший фыльм подивитися он-лайн, перечитую рецензії і натрапила на таке:

"Стриптиз от зомби / Zombie Strippers" Обновлен: 07.09.2010

Перевод: Многоголосый
Качество: HDTVRip
Просмотров: 779
Скачан: 660
  • Жанр: Ужасы, Комедия.
  • Год: 2008.
  • Страна: США.
  • Режиссер: Джей Ли
  • Просмотров за три дня: 634.
  • Краткое описание: 

    Из секретной правительственной лаборатории происходит утечка смертельного гемо-вируса, оживляющего мертвых. Первым по удар попадает лучший подпольный стрип-клуб Небраски ”Rhino’s”. Пораженная вирусом стриптизерша превращается в сверхъестественную поедательницу плоти, ”Супер-Зомби-Стриптизершу”, звезду клуба. Смогут ли остальные девушки, постоянно сражающиеся за первое место у шеста, противостоять искушению? Ведь пути назад нет!

  •  

 

ХТОСЬ ТАКЕ ДИВИТЬСЯ???? Йоханий бабай, 779 переглядів і 660 скачувань...


Відкрити | Комментарів 8

Між двох вогнів


Коли я знімала сюжет про Світланку, моє серце розривалося. Війна між її бабусею та мамою зробила з дитини - загнаного звірька. Подивіться і не робіть так зі своїми дітьми. Там же можна коментувати.

 

http://tochka.kanalukraina.tv/video/6009_chei_rebenok__vor_nevidimka__spasite_dianu__instinkt_vyzhivaniya_/


Відкрити | Комментарів 5

Таке


Ніхто мене не любить - ніхто не приголубить. Насмажу картопЕльки і буду її жерти. Не до складу не до ладу, поцілуй кобилу в заду. Таке. Занудний вікенд. Ліпше б лишилася в Луцьку. Бо в Києві і на пиво нізким вийти.


Відкрити | Комментарів 11

Школа злословия. Рената Литвинова


Генфальна жінка. Обожнюю її. Абсолютне моральне задоволення від перегляду.

[/cut]


Відкрити | Комментарів 38

Пєрєпевка )


 


Відкрити | Комментарів 3

Презікі смалять :))


Нинішній і колишній ))

 


Відкрити | Комментарів 22

Масяня))


 


Відкрити | Комментарів 10

Настрій : хм    

Охоспадя!!!!! Знов про Eurovision


Дедалі більше переконуюся, що у європи таки дивні музичні смаки. Серйозна музика нині лишається за бортом. Усім би тільки фіглі-міглі. І доказ цьому німецька Лєна. Яке враження справила вона на мене: каланча з готичним макіяжем, котрий їй взагалі не йде, і кривими ногами. Вокальні дані у неї ніби нічого, навіть з ізюминкою, але пісня абсолютно їх не розкрила. Та і взагалі пісня, як на мене, для пляжного кафе, а не євробачення. Колись дуже подібна була у поляків, це було років 6 тому, і голос виконавиці теж був дуже схожий, але вона тоді навіть до фіналу не увійшла, а тут раптом перемога.

Мене особисто вразили турки. Не стільки голосом їх соліста (відверто кажучи він трохи посередній), скільки енергетикою їх виступу. Здавалось, вона аж із телевізора виливається. Я зробила голосніше і мені єдиний раз за весь конкурс не хотілося, аби номер закінчувався. 

Наша Альоша вирішила зіграти на апокаліптичні тематиці, модній нині у світі, але вочевидь всі уже "наїлися кінцями світу" вдосталь. До її честі вона виступила без жодної помилки, як на погляд пересічного глядача. Сильний голос, сильна пісня, її образ не всі зрозуміли, але мені сподобалось. Він повністю відповідав пісні. Родзинкою стало освітлення у її номері. Напевне там, у залі воно взагалі викликало бурю емоцій. Але всього цього виявилося недостатньо. Простота і пересічність тепер у моді, а не загадковість і особливість. Шкода.

Все суб*єктивно, звичайно ж.

 


Відкрити | Комментарів 27Шарики

Бандерштат!

 БандерштатРекомендую


Реклама

Тут може бути ваша реклама!


Волшебный шар

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Зміст сторінки

Мітки
ОБОЗ.ua